Adatepe Vinç
19 Ağustos 2015
imes vinç
İmes Vinç – 0533 953 10 15 – 0216 388 00 70
19 Ağustos 2015
ataşehir vinç

ataşehir vinç

Yasal mevzuata uygun, uzman kadroları tarafından yönetilen araç filosuyla ODK Platform Ataşehir Vinç kapsamında İstanbul’un diğer semtlerinde sunduğu gibi Ataşehir’de de siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilir, çalışmalarımız ve referanslarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız sizleri istediğiniz en detaylı şekilde bilgilendirecektir. Kiralık vinçlerimizi saatlik, günlük, aylık ya da yıllık bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Kiraladığınız vinçler, kararlaştırılan günde çalışma sahanızda sizleri hazır bekliyor olacak. Operatöre belirttiğiniz iş başlangıç saatinde operatörümüz de yerini almış olur. Böylece iş süreci hiçbir şekilde aksamadan yerine getirilmiş olur. Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve avantajlı fiyatlar ödeyerek çalışmak için bizleri arayınız.

sepetli vinç

Kiralık Ataşehir Vinç

Ataşehir, inşaat sektörünün hala ve hızla gelişmeye devam ettiği bir ilçe. Bulunduğu nokta ve siteleşme kültürü bu gelişmenin de devam edeceği yönünde. Büyük inşaat firmalarının bölgeye yaptığı yatırıma bakıldığında da bu gelişmenin devam edeceğini görebilirsiniz. Bizler de ODK Platform olarak Kiralık Ataşehir Vinç hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ataşehir vinç kapsamında mobil vinç, sepetli vinç ve hiyap vinç gibi araçlarımız mevcuttur. Bizleri iletişim numaralarımızdan aradığınız takdirde Ataşehir Vinç hizmeti konusunda detaylı bilgi alabilir ve ön anlaşma sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ofisimize gelebilir ya da ücretsiz saha hizmeti ekiplerimizi çalışma adresinize isteyebilirsiniz. İster mail yoluyla ister de arayarak ulaşın, çalışma arkadaşlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

hiyap vinc mobil vinc

Çeşitli tonajlarda ve uzunluklarda vincimiz mevcuttur. Sepetli vinç kategorisinde iki farklı uzunlukta ve hiyap vinç olarak da iki ayrı tonajda aracımız mevcuttur. Mobil vinç alanında ise 3 farklı tonajda araç mevcuttur araç parkurumuzda. Hiyap vinçler ve mobil vinçler hava koşullarına karşı daha toleranslı araçlardır. Fakat sepetli vinçlerin yüksek metrelere çıkıldığında eğer hava şartları sağanak yağış, kar ve fırtına gibi olumsuz ise sepetli vinçlerin çalışması zordur. Çünkü bildiğiniz üzere sepetli vinçlerin üzerinde en azından bir kişi çalıştığı için bu tarz olumsuz havalar iş ve işçi güvenliğini oldukça tehlikeye atar. Ataşehir Vinç, Ümraniye vinç gibi Anadolu Yakasının pek çok yerinde vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimizden hemen yararlanmak için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir