tuzla vinç
Tuzla Vinç Kiralama Hizmetleri
19 Ağustos 2015
Üsküdar Kiralık Vinç – Üsküdar Vinç Kiralama
19 Ağustos 2015

Vinç kiralama hizmetlerini sunmaya devam eden ODK Platform Aydınevler Vinç olarak hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli vinçlerimiz ve uzman kadromuz ile Aydınevler’de bizimle çalışarak sorunsuz bir şekilde çalışmalarınıza devam edin. Siz de vinç kiralamak istiyorsanız hemen bizler arayın.

Sizlere sunduğumuz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve vinç olanaklarımızdan 7/24 yararlanabilirsiniz. Aydınevler ve diğer ilçelerde son hız hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kiralık vinç hizmetleri kapsamında İstanbul’un tüm semtlere hizmet veriyoruz. İletişim için telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz ve vinç kiralama hizmetinden saatlik, günlük, aylık ve yıllık sürelerle faydalanabilirsiniz. Vinç kiralama, İstanbul vinç kiralama, kiralık vinç, vinç hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü bizimle 7 / 24 iletişim kurabilirsiniz.

Aydınevler Vinç dahilinde firmamız son model araçları ve yetkin operatörleriyle İstanbul Vinç Kiralama çatısı altında sizlere hizmet vermektedir.

Düşey ve yatay hareket etme kapasiteleri sayesinde vinç dediğimiz mekanizmalar her türlü yükü gereken yere iletebilirler. Vinç türleri pek çok değişkene göre sınıflandırılabilirler. Monte edildikleri, çalıştıkları veya kullanıldıkları yere göre ayrı ayrı kategorilere ayrılırlar. Bunların dışında yük kaldırma kapasitelerine, çıkabildikleri yüksekliklere ya da bom yapıları da vinçlerin sınıflandırılmasında kullanılan ayırt edici özelliklerdir. Hatta ve hatta araçların kullandıkları enerji kaynakları bile vinçleri kategorize etmede kullanılır. Genel olarak hareket ve kaldırma kabiliyetleridir vinçlerin kullanım alanlarını belirler. Ne kadar farklı sayıda ve türde vinç olsa da Aydınevler Vinç ve diğer tüm hizmet verdiğimiz ilçelerde gerekli her türlü vinci araç filomuzda bulabilir ve bizlerle çalışabilirsiniz.

Araç parkurumuzda yer alan araçlar genel olarak lastik tekerli vinçler kapsamına girer. Bu tarz vinçler genel olarak bir kamyonun kasasına  monte edilmiş olurlar. Bu da nakliye kolaylığı sağlar. Ayrıca bir römork gibi bir araca ihtiyaç duymadıkları için bir iş yerinden diğerine oldukça pratik şekilde ulaşırlar. Kamyon özelliklerinden dolayı da ekstradan çekici görevi görürler. Ulaşım anlamında bu kadar kolaylıklar sağlamalarına rağmen Ulaştırma Bakanlığı’nın tır ve kamyon gibi araçlara koyduğu belirli saatlerde belli yollarda trafiğe çıkma yasağı kamyon kasasında yer aldıkları için lastik tekerli vinçleri de kapsar. Tabi bizler alanında uzman ve profesyonel bir firma olduğumuz için trafik yasağı saatleri ODK Platform vinçlerinin çalışmasını hiçbir şekilde engellemez. Bizlerden kiraladığınız vinç trafik serbestliği içeren saatlerde yola çıkarak sizlerin çalışma yürütmeyi planladığınız saatte çalışma alanınızda olur.

Yazdığımız bu yazılar genel bilgileri kapsamaktadır. Zengin araç parkurumuz ve vinçlerimiz sayesinde pek çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Eğer sitemizde yer alan bilgiler sizin için yeterli değilse ya da aklınıza takılan sorular varsa bizleri mutlaka iletişim numaralarımız aracılığıyla aramalısınız. Müşteri temsilcilerimiz sizleri en ayrıntılı şekilde bilgilendirecektir.

Aydınevler Vinç, kiralık vinç ve vinç kiralama kapsamlarında aldığınız hizmet vaktin nakte dönüştüğü bir iştir. Bu yüzden mutlaka uzman kadrolarla çalışmalısınız. Kaybedilen her vakit cebinizden çıkacak fazla para demektir. Eksiksiz bir araç ve uzman bir operatör gereklidir işleriniz için. Bu kaliteyi eksiksiz olarak size vaat eden size ODK Platform’dur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir