Güzelyalı Vinç
20 Ağustos 2015
Esenyalı Vinç
20 Ağustos 2015

Başıbüyük Vinç sizlere ODK Platform kalitesiyle vinç kiralama ve diğer araç hizmetlerini en hızlı ve en güvenli şekilde sunuyor. Siz de Vinç, Sepetli Vinç, Mobil Vinç gibi kategorilerde araç kiralamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçin. Zengin araç filomuz ve alanında eğitimli, sertifikalı vinç operatörlerimiz ile çalışmak için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Müşteri temsilcimizle bağlantıya geçtiğiniz takdirde ayrıntılı bilgi alabilir veya vinç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizlerden kiraladığınız vinçler tam zamanında ve belirttiğiniz adreste çalışmaya hazır olacaklardır.

ODK Platform olarak vinç hizmetinde her geçen gün kalite standartlarımızı daha yukarıya çıkarmanın gururunu taşıyoruz. İstanbul Vinç anlamında her yerde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Vinç hizmetinin en önemli noktalarından biri iyi organizasyondur. Çünkü Ulaştırma Bakanlığının yasal mevzuatları gereğince günün her saati vinç araçları da kamyon ve tırlar gibi trafiğe çıkamamaktadır. Bu yüzden vinç hizmeti almak istediğiniz günü ve saati mutlaka önceden ayarlamalıyız ki çalışma yürüteceğiniz saatte vinç ve operatör tam yeri tam zamanında belirttiğiniz çalışma sahasında yerini alsın.

Başıbüyük Vinç çalışmalarımızı Maltepe Vinç Kiralama çalışmalarımızla paralel yürütmekteyiz. Semt semt, ilçe ilçe sizler için en uygun vinci seçip, işlerinize yardım etmek çabasındayız. Kiralamak istediğiniz vinç ile alakalı ayrıntılı bilgi almak veya vinç hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Maltepe Vinç, Maltepe Kiralık Vinç, Kiralık Vinç Maltepe, Sepetli Vinç Maltepe gibi hizmetler için ODK Platform her zaman yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir