İdealtepe Vinç
20 Ağustos 2015
Dolayoba Vinç
20 Ağustos 2015

Anadolu Yakası’nda inşaat sektörü ve diğer ağır işler açısından canlılığını her zaman sürdüren  bir semt Çengelköy ve son hız büyümeye ve gelişmeye de devam ediyor. İnşaat hacminin douyurucu olması bu sektörlerle birlikte büyüme eğilimi gösteren yan sektörlerin de oldukça ihtiyaç duyulan sektörler haline gelmesi anlamı taşıyor. Bu yan alanlardan birisi de tabi ki ODK Platform olarak hizmet sunduğumuz ve çözü geliştirdiğimiz vinç sektörü. Çengelköy Vinç kapsamında ODK Platform kaliteli hizmetini Çengelköy’de de siz değerli müşterilerimiz için yüksek kalite standartında sunmakta.

Yasal mevzuatlara uygun çalışan vinç, araç ve ekibimizle sizlerin Çengelköy’de kiralık vinç kapsamında hizmetinizdeyiz. Sunduğumuz olanaklardan faydalanmak için tek yapmanız gereken bizleri aramanız. Çengelköy vinç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için bizleri aramanız yeterli. Hızlı ve güvenli bir iş ortaya koymak için yapabileceğiniz en iyi tercih olduğumuza inanıyoruz. Vinç işi, vinç taşımacılığı hangi sektörde olursa olsun hassas iştir. Uzman personel ve bakımları eksiksiz yapılmış araç gerektirir. Deneyimli bir kadro ile çalışmak size hem vakit tasarrufu hem de maddi tasarruf sağlayacaktır.

İstanbul’da gün geçtikçe iş hacmi büyüyor ve pek çok ilçenin potansiyeli gittikçe yükseliyor. ODK Platform olarak, pek çok iş kolunun ihtiyaç duyduğu bir hizmet sunmaktayız. Firmamızhiçbir potansiyeli kaçırmak istemeyen ve İstanbul Vinç Kiralama dahilinde şehrin her yanına aynı kalite ve standartta hizmet sunmak hedefindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir