Çengelköy Vinç
20 Ağustos 2015
Güzelyalı Vinç
20 Ağustos 2015

Dolayoba semti ve çevresinde İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi ODK Platform olarak sizlere Vinç Kiralama hizmetleri sunmaktayız. Sizde Kaliteli kadromuz ve zengin araç filomuzdan yararlanmak istiyorsanız bizleri hemen arayarak sunduğumuz hizmetlerden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Dolayoba Vinç kapsamında vinçleri saatlik, günlük, aylık ya da yıllık olarak kiralamaktayız. Farklı tonajlardaki vinçlerimizden yararlanmak için bizleri aramanız yeterli. Dolayoba ve çevresinde belirttiğiniz adreste talep ettiğiniz gün ve saatte bizlerden kiraladığınız vinç hazır olacaktır. Dolayoba vinç hizmetleri kapsamında ODK Platform olarak bizlere nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Dolayoba Vinç kapsamında alacağınız tüm profesyonel hizmetlerimiz ODK Platform kalitesiyle siz değerli müşterilerimize sunulacaktır. Yasal mevzuata tamamen uygun ve teknolojinin gerekliliklerine göre dizayn edilmiş araçlarımız ve yıllardır bu alanda bizlerle çalışmakta olan profesyonel operatörlerimiz ile sizlere vinç kiralama, kiralık sepetli vinç gibi kategorilerde Pendik Kiralık Vinç ve Dolayaba Vinç çatısı altında bir İstanbul Vinç kiralama firması olarak sizlere yardım etmeye ve çalışmalarınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

İstediğiniz her türlü vinç hizmeti için geniş araç parkurumuzdan yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz içerisinde makine taşımacılığı, Jumbo Cam Montajı, İnşaat saha çalışmaları, ytong boşaltma, İnşaat demiri, konteyner taşıma gibi pek çok saha çalışması mevcuttur.

Vinç kiralama hizmeti konusunda uzman ve deneyim sahibi, işini son derece ciddiye alan firmalar tarafından verilmelidir. Her işin tıkırında gitmesi için bu uzmanlık ve profesyonellik seviyesi mutlaka ve mutlaka gereklidir. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse işlerin yolunda gitmesi için bizleri tercih ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir