Kiralık Vinç Sarıyer
Kiralık Vinç Sarıyer – Sarıyer Vinç Kiralama
19 Ağustos 2015
kavacık vinç
Kavacık Vinç Kiralama Hizmetleri
19 Ağustos 2015

Dudullu Kiralık Vinç – 0533 953 10 15

dudullu kiralık vinç

dudullu kiralık vinç

Dudullu Kiralık Vinç hizmeti için bizleri aramanız yeterli. Sepetli, mobil gibi tüm vinç kapsamlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kiralık Vinç, Kiralık Platform, Kiralık Sepetli Vinç araçlarımız ile Kiralık Vinç kapsamında hizmet vermekteyiz. ODK Platform, Dudullu Kiralık Vinç dahil olmak üzere İstanbul çapında hizmetlerini aynı araç filosuyla sunmaktadır. Alanında deneyimli uzman operatörler ve bakımlarını düzenli yapılan vinçleriyle aynı ekiple verdiğimiz hizmet İstanbul’un neresinde vinç kiralama hizmetimizden yararlanırsanız yararlanın aynı kalitede ve ODK Platform güvencesinde hizmet alacaksınız demektir. Sizleri de vinç hizmetlerimiz hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için bizleri aramaya davet ediyoruz.

Tüm bu sunduğumuz kaliteli ve alanında uzman kişiler tarafından yönetilen hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımız aracılığıyla bizleri aramanız.

Vinç Kiralamada dikkat ettiğimiz hususlardan birisi ve öncelik verdiğimiz insan sağlığı olmakla birlikte kiralama hizmetlerinde proje alanında çalışmalar yapılıyor iken çalışanlarımızın sürekli güvenlik tedbirlerini aldırmakta ve iş güvenliğine dikkat etmekteyiz. Çalışma yapılan yerlerin fazla insanların olmaması ve var ise de onları uyarmak gerekmektedir.

Dudullu Kiralık Vinç / İletişim

ODK PLATFORM olarak sizlere hizmet vermek için sürekli yeni gelişmeler yapmaktayız ve sizlere hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. 0533 953 10 15 – 0216 388 00 70 telefon numaralarımızdan birisini arayarak bizimle hızlı bir şekilde iletişimde bulunabilirsiniz. info@odkplatform.com.tr adresini de mail atarak bizimle iletişimde bulunabilirsiniz. Hizmetlerimiz 7 / 24 saat hizmet verilmektedir.


ODK PLATFORM olarak hizmetlerimiz geniş olmakla birlikte kamyon üstü vinç ve sepetli araç parkurlarımızı kiralama işleminde bulunabilirsiniz. Araç parkurumuz için aylık proje, yıllık proje olarak kiralama hizmetlerinde bulunabilirsiniz. Gezer ekibimizi yanınıza çağırarak proje alanlarınız için gerekli çalışmalar için ön raporlar için uzman ekiplerimiz gelebilmektedir.


Vinç kiralama alanlarında dikkat ettiğimiz hususlardan bir tanesi de bakımlardır. Sarıyer Kiralık Vinç tüm işlemler bittikten sonra vinçlerimizin bakımlarını yapmaktayız. Tüm vinçlerin genel işlemlerini yaptıktan sonra kiralama hizmetlerine geçmekteyiz.


 

Dudullu Vinç Kiralama – Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vinç kiralama yapılıyorken dikkat edilmesi gereken işlemler vardır ki bunlara hem müşterilerin hem de vinç kiralama yapacak olan firmanın bilinmesi gerekenler vardır.

  • Gerçekten vinç kiralama yaptığınız firma tüm kurumsal bir yapıda mı?
  • Araç parkuru geniş mi? İstediğiniz özelliklere sahip mi?
  • Düzenli olarak vinçlerin bakımları yapılıyor mu?
  • Belirtmiş olduğunuz saatlerde proje alanına geliyor mu

bunun gibi sorularının cevaplarını aldıktan sonra vinç kiralama hizmetlerine güvenebilirsiniz.

Sepetli vinç kiralama hizmetlerinde sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için 7 / 24 saat hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz en iyi şekilde verebilmek için kapıda kredi kartı ile ödeme sistemini siz değerli müşterilerimize her daim sorunsuz olarak vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir