Başıbüyük Vinç
20 Ağustos 2015
Kurfalı Vinç
20 Ağustos 2015

Esenyalı, büyük inşaat şirketlerinin yatırımlarıyla gün geçtikçe inşaat ve yapı sektörlerinde ivmeli bir şekilde büyüyen bir semt. İnşaat ile birlikte yan sektörler de büyümekte Esenyalı’da. Örneğin Vinç ve Taşımacılık sektörlerine duyulan ihtiyaç çok artmıştır.

Esenyalı Vinç Hizmetleri olarak ODK Platform sizlerin bu ihtiyaçlarını uzman kadroları ve eksiksiz araç filosuyla karşılamaktadır. Vinç, Sepetli Vinç, Mobil Vinç gibi pek çok kategoride sizlere hizmet sunmaktayız. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayın. Müşteri temsilcilerimiz sizleri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirecek ve doğru yönlendirmeler de bulunacaktır. Vinç kiralama hizmetlerimizden 7/24 yararlanabildiğiniz gibi bizlerden kiralamak üzere anlaştığınız araçlarımızı istediğiniz gün ve saatte belirttiğiniz adreste hazır ediyoruz.

Esenyalı Vinç kapsamında çalışmalarımıza Pendik Vinç paralelliğinde devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi Esenyalı, Pendik’e bağlı bir semt. Bu aşamada Esenyalı Vinç hizmetini Pendik Kiralık Vinç hizmetinin bir parçası olarak görebiliriz. Vinç hizmetlerimizi İstanbul’un her yerinde aynı kalitede sunmaktayız. Tüm ilçelerde hizmet verdiğimiz gibi stratejik öneme sahip olduğunu düşündüğümüz semtler için ayrıca çalışma yürüttüğümüzü belirtmekte fayda gördük. Bu semtlerden biri de yukarıda da belirttiğimiz gibi Esenyalı.

Vinç hizmetleri dahilinde makine taşımacılığı, Jumbo Cam Montajı, inşaat saha çalışmaları, ytong boşaltma, İnşaat demiri, konteyner taşıma gibi hizmetler sunmaktayız. Bunun yanı sıra kiralık sepetli vinç hizmeti de verdiğimiz göz önünde bulundurulursa tabela asımı, dış cephe çalışmaları çatısı altında toplanabilecek her türlü iş kolunda sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir