imes vinç
İmes Vinç – 0533 953 10 15 – 0216 388 00 70
19 Ağustos 2015
kurtköy vinç
Kurtköy Vinç
19 Ağustos 2015

Fındıklı Vinç kiralama hizmetleri dahilinde ODK Platform sizlere Fındıklı ve çevresine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizler de kaliteli Vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. ODK Platform vinç kiralama hizmetleri sizlere kaliteli ve güvenli bir vinç hizmeti sağlamanın garantisini sunuyor. Sektörün içinde geçirdiğimiz yıllar, tecrübemiz ve işinde uzman kadromuzla işimizi ve müşterilerimizi son derece ciddiye alıyoruz. Bu iş anlayışımız bizlere kuvvetli referanslar getirdiği gibi bugünlere gelmemizi sağlamıştır. Sizler de vakit tasarrufu sağlamak ve paranızı boşuna harcamamak için bizlerle çalışın. Fındıklı Vinç hizmeti almadan önce mutlaka çalışma arkadaşlarımızla iletişime geçin.

Yasalara uygun ve alanında uzman kadro ile çalışmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve referanslarımız için arayınız.

İhtiyaç duyduğunuz vinçler için bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere avantajlı fiyatlarla eksiksiz bir vinç kiralama ve Fındıklı Vinç hizmeti sunuyoruz. Firma olarak İstanbul’da hizmet verdiğimiz her semtte aynı kalitede çalışmalarınıza destek sunuyoruz. Çünkü ODK Platform çatısı altındaki araç filosunda yer alan her türlü vinç mevzuata uygun, bakımları eksiksiz yapılmış ve teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanan araçlardır. Tabi bu noktada şunu da belirtmekte fayda var vinç kiralama işinin çok önemli iki ayağı vardır. Vinç hizmeti bu iki ayak üzerine inşa edilmiştir. Bu ayaklardan biri yukarıda özelliklerinden bahsettiğimiz vinç platformlarıdır. Diğer ayağını ise operatörler oluşturur. Operatörler, alanında uzman ve deneyimli olmalıdır mutlaka. Sizler süreli hizmet satın aldığınız, birbiriyle entegre olmuş işler yürüttüğünüz için aracın teklemesi ya da operatörün hata yapması gibi bir lükse sahip değilsiniz. Bizler bu hassasiyetin son derece farkındayız. Bu yüzden de seçkin araç parkurumuz ve uzman operatörlerle işleri yürütmekteyiz. Fındıklı Vinç ya da diğer vinç hizmetlerinde sizlere güven ve garanti vermemizin altında yatan sebepler bahsettiğimiz iki kritik noktada oldukça seçici davranmamız.

Sizlere yazımızın devamında verdiğimiz vinç kiralama hizmetleri hakkında genel bilgiler vereceğiz. Ama dediğimiz gibi bu bilgiler ortalamada karşılaştığımız soru ve sorunları kapsamaktadır. Yazı içerisinde aklınızdaki soruların cevaplarını bulamamanız demek bizim sizlere o konuda yardımcı olamayacağımız ya da hizmet veremeyeceğimiz anlamına gelmez. İletişim numaralarımız aracılığıyla bizleri aradığınızda ya da yüz yüze bir görüşme gerçekleştirdiğinizde aklınızdaki tüm soruların ortadan kalkacağını sizler de göreceksiniz. Sizlere hizmet verdiğimiz vinçler şunlar:

Sepetli Vinç
Mobil Vinç
Hiyap Vinç
Fındıklı Sepetli Vinç

Sepetli vinç hizmeti ağırlıktan ziyade yükseklikle alakalı bir hizmettir. Sepetli vinçlerin sepet kısımlarında genel olarak iki kişi rahatlıkla çalışabilir. Sepetli vincin aktif şekilde sahada çalışması için bir operatör bir de sepette olmak üzere minimum iki kişi gereklidir. Sepetli vinçler insanların merdiven gibi şeylerle ulaşamayacakları yerler veya yükseklikler için hizmet sağlar. Örnek vermek gerekirse pek çok dış cephe çalışmaları, tabela asımı gibi işler için oldukça işlevseldir. Sepetli vinçlerin çalışmaları genellikle yüksek mesafelerde sekteye uğrayabilir. Çünkü olumsuz hava koşulları dahilinde yağmur, kar ve fırtına sepette görev alacak işçiye sağlıklı bir çalışma imkanı sunmayacağı için bu tarz şartlarda çalışmalar yürütülemez. Zaten firma olarak bizler de iş ve işçi güvenliği gereğince kötü hava koşullarında çalışmanın gerçekleştirilemeyeceğini yaptığımız anlaşmalarda beyan etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir