kurtköy vinç
Kurtköy Vinç
19 Ağustos 2015
İdealtepe Vinç
20 Ağustos 2015

Gülsuyu Vinç kiralama konusunda uzmanlaşmış kadromuz, yasal mevzuata uygun ekipmanlarımız ve anında çözüm üretebilen müşteri desteğimizle ODK Platform olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için iddialıyız. Yapı onarım, bakım ve inşaat sektöründe oldukça ihtiyaç duyulan ve insan gücüne dayalı pek çok işi kolaylaştırarak ciddi bir para ve zaman tasarrufu sağlamak için siz de vinç filomuzdan yararlanın. Vinç kiralama uzmanlık gerektiren bir iştir. Deneyimli kadro ve eksiksiz araç yaptığımız işin olmazsa olmaz iki özelliğidir. O yüzden para israf etmemek, sunduğumuz hızlı ve güvenli Gülsuyu vinç kiralama hizmetinden faydalanmak için bize ulaşın. Ayrıntılı bilgi almak ve referanslarımızı öğrenmek için bizleri arayabilir ve vinç hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Vinçler kendi aralarında pek çok çeşide ayrılmaktadırlar. Bu çeşitliliğin sebepleri vinç kategorilerinin ve segmentlerinin değişmesi. Vinçler genel olarak üçe ayrılmaktadır. Hiyap vinç, sepetli vinç ve mobil vinç olmak üzere 3 çeşit vinç ve bu çeşit vincinde kendi içinde özelliklerine göre farklı çeşitleri vardır. Örnek vermek gerekirse hiyap ve mobil vinçler tonajına göre değişir. Yani 90 tonluk vinç 90 tonluk bir yükü kaldırabilirken 200 tonluk bir vinç 200 tona kadar yük kaldırabilir. Ama şunu belirtmekte fayda var, yük kaldırmada vincin tonajı kadar, ne kadar yüksekliğe çıkarılacağı da önemlidir yükün. 200 tonluk vinç, her yükseklikte 200 ton kaldıramaz. Kademeli olarak yükseldiği için, yükseklik artıkça her vincin kaldırabileceği yük de azalır. 45 metreye çıkabilen 45 tonluk vinç misal vermek gerekirse ilk 10 metrede 45 ton kaldırabilirken, 45. metrede 1 ya da 2 tonluk bir yükü kaldırabilir.

Siz değerli müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu hizmet hakkında bizleri arayabilir ve müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Gülsuyu Vinç, Gülsuyu Vinç Kiralama ve kiralık vinç Gülsuyu kapsamında her türlü hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir