Tepeören Vinç
20 Ağustos 2015
Kozyatağı Vinç
20 Ağustos 2015

İçerenköy Vinç hizmetlerinde ODK Platform Firması olarak oldukça iddialıyız. Eksiksiz ve yasal mevzuata tam uyumlu araçlarımız, konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilir ve ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Vinç kiralama dikkatli yapılması gereken hassas bir iştir. Doğru araç ve doğru operatör sizlere para ve vakit tasarrufu sağlayacağı gibi işlerin hızlanmasını sağlayacaktır. O yüzden İçerenköy Vinç hizmeti almadan önce mutlaka bizleri aramalısınız. Sunduğumuz avantajlar ve kaliteli hizmetle sizlerin ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılıyoruz.

Vinç kiralama hizmeti, siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere vinç çeşidine göre ayrılmakla birlikte, seçilen vinç ne olduğuna göre ton veya uzunluk seçeneğine göre yine kendi içinde ayrılmaya gider. Mesela mobil vinçlerde belirli tonlara göre kendi aralarında gruplara ayrılır. 90 tonluk bir mobil vinç düşünün. Bu 90 tonluk vincin ulaşabildiği belirli bir mesafe vardır. Şunu göz önünde bulundurmak gerekir ki mesafe artıkça, vincin kaldırabileceği tonda azalma olur. Şöyle bir örnek vermek gerekirse (rakamlar gerçek değerleri içermez, örnek vermek için yazılmıştır) Mobil vinç 1 metre yükseklikte 90 ton kaldırabilirken, 90 metre yüksekliğe ulaştığında 1 ton yük kaldırabilir.

Sepetli vinçlerde ise durum daha farklıdır. Sepetli vinçlerin pek fazla ağırlıkla alakası yoktur. Sepetlerin dizaynı genellikle 2 kişinin üstünde çalışabileceği ve 2 kişinin ağırlığının rahatlıkla taşınabileceği bir sistemle üretilmiştir. Sepetli vinç tercihinde o yüzden önemli olan sadece kaç metrelik bir sepetli vincin tercih edileceğidir. Siz de bizleri arayın, ihtiyacınız olan vinç seçiminden, çalışmanın sonlandırılacağı güne kadar sizlere irtibat halinde ve kaliteli bir hizmet sunalım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir