Kurfalı Vinç
20 Ağustos 2015
kiralık-vinç-aydos
Aydos Vinç
20 Ağustos 2015

İstanbul’da Tuzla çapında sizlere hizmet veriyoruz. Tuzla’nın Vinç Kiralama açısından en parlak semtlerinden biri olan İçmeler’de de sizlere pek çok olanak sunmaktayız. İçmeler Vinç çalışmalarımızı ODK Platform olarak bizzat bizler yürütüyoruz. İçmeler’de Kiralık Platform Hizmetleri, Sepetli, Hiyap, Çift Kırma, Tek Kırma, Teleskopik Vinç gibi kategorilerde sizlere çalışmalarınızda yardım ediyoruz.

Eksiksiz kadromuz ve araç filomuz tüm denetimlerden onay almış kalitesiyle sizlerin hizmetinizdedir. Bizleri arayın, vinç kiralama hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi alın. İstediğiniz vinci istediğiniz saatte adresinize gönderiyoruz.

Vinç kullanmak demek, insan gücünden tasarruf etmek demektir. Bir başka açıdan da hali hazırda elde bulunan merdiven gibi olanaklarla ulaşılması mümkün olmayan yerler için de vinç kullanılabilir. Vinç demek sadece ağır kaldırmak, bir eşyayı başka bir yere nakletmek demek değildir. Vinç sektörü sadece bu hizmetlerden ibaret değildir. Mesela sepetli vinçleri düşünün. İtfaiyecilerin sık sık kullandığı ve kolaylıklarından yararlandığı bir vinç türüdür. Sepetli vinçlerin sepet diye tabir edilen kısmında bir veya iki kişi gayet rahatlıkla çalışabilir. Mesela bir tabela asılma işini düşün. Bunun için en uygun araç sepetli vinçtir hiç şüphesiz.

ODK platform olarak Tuzla Vinç Kiralama kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarımıza İçmeler Vinç başlığında da devam etmekteyiz. Geniş araç filomuz ve alanında deneyimli uzman operatörlerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Hızlı ve güvenli bir çalışma için iletişim numaralarımızdan bizleri arayıp müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğiniz takdirde çalışma günü, saati ve ücretlendirme hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir