ataşehir vinç
Ataşehir Vinç Kiralama Hizmetleri
19 Ağustos 2015
Fındıklı Vinç
19 Ağustos 2015

İmes Vinç – 0533 953 10 15 – 0216 388 00 70

imes vinç

imes vinç

İmes, İstanbul’un sanayisi için oldukça önemli bir yerleşim noktasıdır. Sanayi kolunun bu kadar geliştiği bir yerde mutlaka vince de ihtiyaç duyulmaktadır. İmes Vinç kapsamında ODK Platform sizlere kaliteli hizmetini sunmaktadır. İmes çapında vinç hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanız ve sizlere bir telefon numarası kadar uzağız. Yıllarımızı verdiğimiz bu sektörde sizleri de hizmetlerimizden yararlanmaya davet ediyoruz. Vinç kiralama hizmeti ciddi tecrübe ve araç kapasitesi isteyen bir hizmettir. Araçlara yaptığımız yatırımın büyüklüğü göz önüne alındığında iş disiplinimiz gereği araç filomuzdaki her bir aracı alanında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi operatörlere emanet ediyoruz. Peki İmes Vinç dahilinde kadromuzun kaliteli olmasının size sunduğu avantajlar nelerdir? Vinç kiralama hizmeti diğer kiralama hizmetleri gibi süre bazlı çalışır. İş sürecini ne kadar uzman kişiler yönetiyorsa iş o kadar kısa sürecektir. Bu da size bir taşta iki kuş vurma şansını tanır. Hem zamandan hem de harcamalardan tasarruf etmiş olursunuz.

Vinç kiralama hizmeti sanayi yerleşkelerinin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. İmes Vinç kapsamında sunduğumuz hizmetlere bu ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamak için 7/24 çalışıyoruz. Bizlerden yani ODK Platform’dan kiraladığınız vincin türü ne olursa olsun tüm kategorilerde aynı kalitede hizmet veriyoruz. Sizler vinç kiralama hizmetlerimizden haftanın her günü ve günün her saati yararlanabilirsiniz. İster gece olsun ister gündüz olsun vinçlerimiz açık adresini verdiğiniz çalışma sahalarında aktif bir şekilde sizlere katılacaktır. Çalışma saatinin günü ve yeri işimizi eksiksiz yürütmemiz için oldukça önemlidir. Çünkü Ulaştırma Bakanlığı tarafından kamyon, tır gibi araçlara belli yollar için konulmuş trafiğe çıkma saati sınırlaması vinçler için de geçerlidir. Adres ve çalışma sürelerinde hatasız bir anlaşma sağladığı takdirde günü ve saati ne olursa olsun size lazım olan aracımız belirttiğiniz zaman diliminde çalışma sahanızda sizleri hazır olarak bekleyecektir.

Firma olarak amacımız hizmet verdiğimiz tüm bölge, ilçe ve semtlerde aynı kaliteyi yakalamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak. Bugüne kadar her zaman için bu hedefimizi tutturduk ve bugünden sonra da tutturacağımızı garanti ediyoruz. Firma olarak süreli anlaşmalar üzerine çalıştığımız ve sürekli bir dirsek temasında bulunmadığımız için daha önce çalıştığımız firmaların adlarını ve referanslarımızı sitemizde yayınlamıyoruz. Fakat müşteri odaklı iş etiğimiz gereğince sizler talep ettiğiniz takdirde daha önce sizin talep ettiğiniz hizmetin aynısını sunduğumuz kişi ya da kurumları sizlerle paylaşarak iş öncesi fikir edinmenize imkan sağlıyoruz.

İmes Vinç kapsamında araç parkurumuzda yer alan sepetli vinç ve mobil vinç gibi araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Çeşitli tonajlarda ve uzunluklarda vinçlerimiz mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz vinç konusunda kesin bir fikir sahibi değilseniz ve müşteri temsilcimizle kurduğunuz iletişim seçilmesi gereken vinç konusunu aydınlığa kavuşturmazsa ücretsiz saha kontrol ekiplerimiz çalışma alanınıza gelerek ihtiyaç duyduğunuz vinç konusunda kesin bir sonuca varacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir