Küçükyalı Vinç Kiralama
19 Ağustos 2015
kartal vinç kiralama
Kartal Vinç – 0533 953 10 15 – Yerinde Hizmet
19 Ağustos 2015
kadıköy vinç kiralama

kadıköy vinç kiralama

Kadıköy Vinç Kiralama konusunda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan Kadıköy gerek iş hacmi gerekse kültürel dokusuyla yatırım yapmak isteyen insanlar için çok cazip durumda. Fikirtepe projesi gibi projelerle kentsel dönüşüm konusunda da ivme kazanan ilçe inşaat sektörü için çok önemli bir konumda. İnşaat sektörü için zamandan ve insan gücünden tasarruf sağlamanın en önemli araçlarından biri de vinçtir. Bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için Kadıköy Vinç Kiralama hizmetiyle ODK Platform yanınızda. Kadıköy Vinç Kiralama ile hızlı ve güvenilir bir şekilde vinç kiralama yapabilirsiniz.

Kadıköy ve İstanbul’un diğer ilçelerinde vinç kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizlere yukarıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. İstanbul Vinç Kiralama, Kiralık Vinçler, Vinç Kiralama ve Vinç konusunda bizlere 7/24 ulaşabilir ve sunduğumuz olanaklardan faydalanabilirsiniz.

İş güvenliğine önem veren ve konusunda uzman kadrolarla çalışan bir firma aramaktaysanız, bizlere ulaşmanız sizlere istediğiniz kaliteyi yakalamak için fırsat verecektir. Kadıköy Kiralık Vinç hizmetini saatlik, günlük, aylık ya da yıllık olarak alabilirsiniz.

Kadıköy vinç olarak vinçlerimiz birçok alan da Kadıköy semtinde hizmet vermektedir. Genel olarak sizlere bunları paylaşma yapacak olursak hangi alanlarda ne şekilde hizmet verdiğimizi daha iyi bir şekilde hizmet verdiğimizi anlayabilirsiniz.

Kadıköy vinç kiralama olarak bünyesinde geniş vinç parkuru ile dikkat çekmekte ve sizlere bu yönde hizmet vermenin gururunu her geçen gün yaşamaktadır. Sizler hizmet veriyor iken bünyesinde uzman kişiler ile çalışmakta ve sizler her zaman güven vermeye çalışmaktadır. Vinç kiralama alanlarında uzmanların çalışması gerekmektedir.

Kadıköy vinç kiralama hizmetlerini ikiye bölecek olursak bünyemizde hiyap vinçler ve sepetli vinçler bulunmaktadır. Tabi ki de bunların kullanım alanları değişmektedir. Örneğin sizler ağaç budama gibi işlemler yapmak isterseniz sepetli vinçlere ihtiyacınız olacaktır. Tabi bura da ne kadar yüksekliğe kadar çıkacaksınız o önemlidir ki Odk Platform sizlere her alanda hizmet vererek en yükseklere kadar çıkarmayı amaçlamaktadır.

Kadıköy Vinç Kiralama  – Sepetli Vinçlerin Kullanım Alanları

Sepetli vinçler birçok alanda sizlerin işlerinizi kolaylaştırmaktadır. En çok kullanılan sepetli vinçlerin boyama işlemlerin yapılması yani inşaat alanına kadar girmesi demektir. Düşünün ki 10 katlı bir binanın boyanması için iskelelerin kurulması gerekmektedir. Yaklaşık olarak bir iskelenin kurulması 2 gündür zaman kaybı olmakta ve iskelelerin üzerinde çalışmak iş güvenlik olarak sorun yaşatmaktadır ama sepetli vinç kiralama da asla böyle bir sorunlar yaşamazsınız sepetli vinçlere kullanılan kemerleri takarak iş güvenlik önlemini almış olursunuz kısa bir süre içinde budama işlemi bitmiş olacaktır.  Kadıköy vinç kiralama ile sizde hemen vinç kiralama işlemin gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy Vinç Kiralama alanlarının bir diğer kullanım alanı sepetli vinç için ağaç budama işlemleri, yıllar geçtikte ağaçlar büyümekte ve ağaçların dalları binalara kadar uzanmaktadır. Ağaçları budama da sorun çekiyor iseniz hemen bizimle iletişime geçerek sepetli vinç kiralama işleminde bulunabilirsiniz.

Sepetli vinç kiralama işlemlerinden bir diğeri ise reklamcıların çok sıklıkla kullanım alanları ortaya çıkmaktadır. Reklamcıların içinden ise Tabela sektörü oldukça çok sık sepetli vinçler kiralamaktadır. Binaların yüksek yerlerine tabelayı mantolama yapmak için yüksekliğe göre vinç kiralama hizmetlerinde bulunmaları gerekmektedir. Kadıköy de çalışma yapacak olan firmaların tamamı bizimle iletişim numaralarımızda birini arayarak iletişim kurabilirler. Reklamcılar genel olarak sepetli vinç kiralama işlemlerini saatlik ve günlük olarak yapmaktadırlar.

Sepetli vinçlerin kullanım alanlarını daha fazla açacak olursak, video kayıt ve fotoğraf çekimleri için bile kullanılabilmektedir. Dizi çekimlerinde kameraların daha yüksek alanlarında çekimleri için kullanılabilmektedir.

Önceden daha çok uğraştıran bir işçilik kategorisinin işlerini oldukça rahatlatan sepetli vinç kiralama işlemleri cam temizliğinde çok rahat bir şekilde kullanılmakta ve tüm temizlik firmaları nerede ise hepsi sepetli vinç kiralama işlemlerini yapmaktadır. Cam temizliği yapan firmalara vinçlerimizi kiraya vermekteyiz.

Son olarak da eskilerden elektrik direklerine çıkmak için işçilerin ayaklarına giydikleri demir kancalı tırmanma malzemelerinin yerini sepetli vinçler aldı hem iş güvenliği bakımından hemen de zaman tasarrufundan sizlere zaman kazandıracak olan sepetli vinçleri bizimle iletişim kurarak kiralama işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Kısacası ulaşmak istediğiniz her yere sepetli vinç ile yüksek yapılara çok güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sepetli vinçler bir kabin içerisinde oldukları için iş güvenlik açısında oldukça önemlidir.

Sizler sepetli vinç kiralama yaptığınız da alanında uzman operatör vermekteyiz ve tüm işlemlerini onunla beraber yapacaksınız. Odk Platform sepetli vinç kiralama alanlarında sizlere sorunsuz hizmet için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Kadıköy Vinç kiralama olarak bizimle iletişime geçem kolayıdır. 0533 953 10 15-0533 953 10 15

Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikir tepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, gibi Kadıköy’de vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Platformlar da yer alan hizmetler de sınırsınız sayıda hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize tam zamanlı olarak hizmet veren firmamız hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır.

Firmamızı 7 / 24 saat arayabilir ve bizlerden vinçlerin kiralamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız kalite hizmet anlayışı ile ödeme yöntemlerinde müşterilerine yerinde kredi kartı ile yöntemini sunmaktadır. Hizmetlerimiz yerinde olmakla birlikte asla sorun çıkmamaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için sizde bizimle iletişime geçiniz.

Sepetli Vinç Kiralama hizmetlerinde en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Tüm sepetli platformlar da kiralama yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.

2 Comments

  1. […] semtinde aynı kalitede geçerlidir. Erenköy vinç aynı zaman da ODK Platform olarak sunduğumuz Kadıköy Vinç Kiralama hizmetimizin bir parçasıdır. Siz değerli müşterilerimizin de bildiği gibi Erenköy, […]

  2. […] gayretindeyiz. Kozyatağı vinç kapsamında sunduğumuz hizmetler ODK Platform olarak firmamızın Kadıköy Vinç Kiralama çatısı altında sunduğumuz hizmetin bir parçasıdır ve aynı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir