kadıköy vinç kiralama
Kadıköy Vinç Kiralama – Kredi Kartı ile Ödeme
19 Ağustos 2015
tuzla vinç
Tuzla Vinç Kiralama Hizmetleri
19 Ağustos 2015

Kartal Vinç – 0533 953 10 15 – Yerinde Hizmet

kartal vinç kiralama

kartal vinç kiralama

Kartal Vinç kiralama hizmetleri ile Kartal çapında 10 yıllık tecrübemiz ile sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. Son model vinçlerimizin periyodik bakımları ihmal edilmeden yapılmakta ve bu durumda sizlere hızlı, güvenli ve kaliteli bir çalışma olanağı sunmaktadır. Vinç kadar, o vinci kullanan personelde çok önemlidir. Bu konuda ODK Platform olarak hiçbir şekilde taviz vermemekteyiz. Sertifikalı ve uzman operatörlerimiz sizler için çalışmaktadır.

Kiralık vinç hizmetleri kapsamında İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Tüm ilçelere hizmet vermediğimiz gibi o ilçelerin tüm semtlerine de hizmet götürmekteyiz. Kartal’ın neresinde olursanız olun Kartal Vinç hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz olanaklardan yararlanmak için bizleri arayabilir ve 7/24 çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Vinç Kategorilerimiz ise şu şekilde:

 • 5 tonluk vinç -> 18 metre uzunluğu
 • 25 tonluk vinç -> 22 metre uzunluğu
 • 35 tonluk vinç -> 37 metre uzunluğu
 • 45 tonluk vinç -> 44 metre uzunluğu

İle vinç kiralama yapabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hitap edebilmek için vinç parkurumuzu büyütme işlemini yapmaktayız. İhtiyaçlara en hızlı şekilde hizmet verebilmek için güvenli ve hızlı bir şekilde sorunsuz olarak hizmet vermektedir. Hizmet bakımında sizlerle asla sorun yaşamamayı garanti alan ODK Platform kalitenin ve güvenin adresi konumuna gelmiştir.

ODK Platform İstanbul’un semtlerine hizmet vermekle birlikte bu yazımızda sizlere Kartal da Kartal Vinç kiralama hizmetlerinden söz edeceğiz. Umarız makalemiz dikkatli bir şekilde okuyup vinç kiralama alanlarını tamamen öğrenecek durumda olacaksınız.

Kartal Vinç – Vinç Kiralama Sebepleri

İnsanların günlük hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirilen araçların her biri gündelik hayatımıza girip zamandan bizi tasarruf ettirmekle beraber daha hızlı ve güvenli bir şekilde tasarlanmakta ve daha fazla insanları rahat edebilir bu işlemi nasıl yapabilir diye sürekli teknolojik gelişmeler yaşanmaktadır ve sürekli teknoloji değişmektedir. Bu teknolojik değişimler vinç sektörüne de yansımış durumdadır ve gerçekten insanlar için olumlu bir gelişme olmakla birlikte insan gücüne dayalı emeği ortadan kaldırmıştır. Ulaşılması zor ve yapılması mümkün olmayan projeler vinç sayesinde hızlı ve güvenli bir ortam da yapılmaktadır.

Vinçler artık her proje de kullanılmakla birlikte günlük yaşantımızın bir parçası olmuştur. Kısacası vinçler ile ağır ve ulaşılması zor olan her şeyi yapmak mümkündür.

Kartal Vinç – Fiyatları

Vinç kiralama olarak sizlere bu konuda izah etmek gerekirse vinç kiralama işlemleri her projeye göre değişiklik göstermek ilk olarak hangi vinç parkurunun bilinmesi, hizmet bölgesi, çalışma saati gibi değerlerin bilinmesi gerekmektedir. Eğer bunları biliyor iseniz 0216 388 00 70 – 0533 953 10 15 telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere vinç kiralama hizmetleri hakkında detaylı bilgi verecektir.

Kartal Vinç – Sepetli Vinç Kiralama Aşaması

 • Değerli Sepetli vinç kiralama yapacak olan yerin işin adını kesinlikle bilmesi gerekiyor ki hangi iş yapılacak vinçler ona göre vinçler ayarlama yapılacaktır.
 • Yapılacak olan yerin kaç metre mesafede çalışılması gerekiyor bunun bilinmesi gerekmektedir. Bu yerin bilinmesi son derece önemlidir.
 • Yapılacak olan yerin ve projenin tüm detayları info@odkplatform.com.tr mail atarak bizi detaylı olarak bilgilendiriniz.
 • Sepetli vinç ne kadar uzunluğa çıkacak ise bunun daha önceden bilinmesi gerekmektedir.
 • Sepetli vinçlerin çalışacağı alanların temiz ve çamur bataklık olmaması gerekiyor.
 • Sepetli vinçlerin çalışacağı alanların trafiği aksatma yapmaması gerekiyor ki böyle bir durum var ise daha önceden izinlerin alınması gerekiyor.
 • Gerekli tüm izinler belediyelerden ve trafik müdürlüğünden alınması gerekmektedir.
 • Sepetli vinç çalışmaya başlamadan vinç operatörün gerekli iş güvenlik önlemlerini alması gerekmektedir.
 • Sepetli vinç işe başladığında sağında ve solunda tehlike durumu için insanları olmaması gerekmektedir.
 • Sepetli vinç kiralama işlemleri günlük 8 saat olarak verilmektedir.
 • Çalışama başladığında saat süresi devreye girmiş olur. Eğer ki saat aşımını geçiyor ise saatlik olarak işleme yansıtılacaktır.
 • Her iki tarafında vinç kiralama sözleşmesi yapması önem arz etmektedir.

Evet, sepetli vinç kiralama işlemleri yukarıda olduğu gibi hizmet aşaması bu şekildedir.

0216 388 00 70 – 0533 953 10 15 telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcimize kafanızı takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Hiyap ve Sepetli vinç kiralama hizmetleri kalitenin adresi ODK Platfom.

Kartal Platform olarak sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için en iyi şekilde çalışmalarımızı yapmaktayız. Çalışma alanında gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak siz değerli müşterilerimizin kaza gibi tedbirleri alarak riskleri sıfırı indirmiştir. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir