ümraniye kiralık vinç
Ümraniye Kiralık Vinç – 0533 953 10 15
19 Ağustos 2015
Sancaktepe Vinç
19 Ağustos 2015

Kaynarca Kiralık Vinç hizmeti almak istiyorsanız ve bunu kaliteli ve güvenli yapmak istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde vinç kiralama hizmetlerinden sizler de diğer pek çok müşterimiz gibi hemen yararlanırsınız. Vinçlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Kullanımınıza sunduğumuz pek çok vinç türüyle son sürat hizmetinizdeyiz. Elimizde bulunan vinç türlerinden bahsetmemiz gerekirse bunlar sepetli vinç, mobil vinç, kamyon üstü vinçler ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz, hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Kaynarca Vinç kiralama hizmetleri ile tüm semtlerde hizmet vermekteyiz ve bunun dışında İstanbul’un diğer ilçe ve semtleri için de hizmetlerimiz aynı kalitede geçerlidir. İletişim için sizlere vermiş olduğumuz telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz ve hizmetlerimizden saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak faydalanabilirsiniz. vinç kiralama, kiralık vinçler, İstanbul vinç kiralama, vinç hizmetlerini hemen almak için bizimle 7 / 24 hizmet alabilirsiniz.

Kaynarca Vinç kapsamında  konusunda uzman çalışanlarımız mevcuttur. Sizlere firmamız çatısı altında görev alan personellerin görevlerinden bahsetmek istiyoruz biraz.

Vinç kullanımı sırasında başlıca görev yapan kişiler sapancı, manevracı ve vinç operatörüdür. Operatör vinci hatasız bir şekilde kullanmakla yükümlü kişidir. Sapancı, yükün vince bağlanmasını ve vinçten çıkarılmasını sağlayan kişidir. Manevracı yani işaretçi sapancıdan aldığı sinyalleri operatöre ileten aradaki iletişimi kuran kişidir. Çoğu zaman el kol hareketleriyle anlatır. Bu el kol hareketlerinin uluslar arası bir standartı vardır.  Operatörün ve işaretçinin bu dili bilmesi gerekir.

Vinç Operatörü görevi yapacak kişinin;

  • 18 Yaşını doldurmuş olması
  • Operatör sertifikası alması
  • Maddi ve manevi olarak işe uygunluk göstermesi
  • El işaretlerinin ne anlama geldiğini bilmesi gerekmektedir.

İş ve işçi güvenliği açısından vinç kiralama işi oldukça hassas bir konudur. Yapısı gereği yapı sektörü ve ağır cisim kaldırma alanlarında faaliyet gösteren vinç sektörü çalışma sahalarını genel yapısı itibariyle hata affetmeyen iş kollarıdır. Bu açıdan operatörler yukarıda sayılan maddelere kesinlikle uymalı ve yasal mevzuata uygun bir şekilde çalışmalıdır. Aksi takdirde ortaya çıkacak zarardan dolayı iş veren, çalışan ve iş yürüten firma zarar görecektir.

Kaynarca Vinç Hizmeti Neleri Kapsar?

Kaynarca Vinç hizmeti öncesi ve sonrasıyla tam kapsamlı bir hizmettir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz vinç konusunda fikir sahibiyseniz, hangi özelliklere sahip bir vinçle çalışmanız gerektiğini kesin olarak biliyorsanız bizleri arayarak gerekli ödeme ayrıntılarını konuştuktan sonra tarih konusunda anlaşılır ve çalışma günü belirlenmiş olur. Eğer vinç konusunda bir kararsızlık söz konusu ise bu tarz bir belirsizliğe firma olarak kesinlikle izin vermiyoruz ve hiçbir şeyi havada bırakmıyoruz. Ücretsiz saha kontrol ekibimiz çalışma yürütmeyi planladığınız ya da hali hazırda çalışmalara başladığınız adrese gelerek nasıl bir vince ihtiyaç duyduğunuz hakkında ortada olan belirsizliği ortadan kaldırıyorlar. Çünkü yanlış vinç seçmek gibi bir lüks bu iş alanında kesinlikle söz konusu değildir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir