İçerenköy Vinç
20 Ağustos 2015
Samandıra Vinç Kiralama Hizmeti
20 Ağustos 2015

ODK Platform geniş araç filosu ve uzman kadrosuyla hizmet almak istediğiniz alanlarda sizlere en uygun ve en güvenli seçenekleri sunuyor.  Sizler de güvenli ve ekonomik Vinç Kiralama çözümleri üretmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kozyatağı Vinç hizmetlerimiz İstanbul’un diğer pek çok semtinde ve ilçesinde verdiğimiz hizmetle aynı kalitede ve aynı derecede sorumlu kadrolar tarafından verilmektedir. Vinç kapsamında çok çeşitli hizmetler vermekteyiz. Sepetli Vinç dahil olmak olmak üzere geniş araç filomuzla sizlere hizmet sunuyoruz. Makina taşımacılığı, inşaat saha çalışmaları, jumbo cam işleri başta olmak üzere aklınıza gelebilecek ve vinç gerektiren pek çok iş koluna hizmetler vermekteyiz.

Vinç Hizmetini, özellikle de İstanbul Vinç, İstanbul Vinç Kiralama, İstanbul Kiralık Vinç kapsamlarında sunduğumuz hizmetleri çok ciddiye alıyoruz. Sizlere her türlü semtte referanslarımızı sunmak ve çalışmalarımızı anlatmak gayretindeyiz. Kozyatağı vinç kapsamında sunduğumuz hizmetler ODK Platform olarak firmamızın Kadıköy Vinç Kiralama çatısı altında sunduğumuz hizmetin bir parçasıdır ve aynı kalitedir.

Sizlerde işinizde lazım olan vinci kesin olarak biliyorsanız bizleri arayabilir ve direk vinç kiralama işlemlerini başlatabilirsiniz. Eğer işiniz için gerekli vinç hakkında kesin bir fikir sahibi değilseniz, bizleri arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

Farklı ağırlıklarda ve çalışma kapasitesinde vinçlerimiz mevcuttur. Araçlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve Kozyatağı Vinç hizmetlerimizden 7/24 yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir