pendik kiralık vinç
Pendik Kiralık Vinç Hizmetleri
19 Ağustos 2015
kadıköy vinç kiralama
Kadıköy Vinç Kiralama – Kredi Kartı ile Ödeme
19 Ağustos 2015

Küçükyalı Vinç Kiralama hizmetleri konusunda ODK Platform kalitesi sizlerin yanında. İstanbul’un diğer semtlerinde verdiğimiz hızlı ve güvenli hizmet İstanbul Anadolu Yakası’nın önemli semtlerinden olan Küçükyalı’da da sürmekte. Küçükyalı Vinç Kiralama için bizlerle iletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan ve sunduğumuz geniş olanaklardan yararlanın. İstanbul’un tüm ilçeleri için 7/24 hizmet vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Tek yapmanız gereken iletişim numaramızı arayarak bizlere ulaşmanız. Vinçleri saatlik, günlük, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

Küçükyalı, Anadolu Yakası’nın oldukça gelişmiş bir semti. İstanbul vinç kiralama, mobil ve sepetli vinç kiralama hizmetleri gibi hizmetlere ihtiyaç duyulmakta ve ODK Platform olarak bu ihtiyacı en kaliteli bir şekilde karşılamak için firma olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un pek çok ilçesinde sizlere vinç kiralama hizmeti çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz hakkında rahat bir şekilde web sitemiz aracılığıyla ayrıntılı bilgi alabilmeniz için hizmet verdiğimiz il, ilçe ve semtleri ayrı ayrı yazılarla ele alıyor ve sizlere çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Bu yazımızda da Küçükyalı Vinç Kiralama hakkında genel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ama dediğimiz gibi bu yazılarda paylaştığımız bilgiler tamamen genel çerçevede ele alınmalıdır. Bu yazıda aklınızdaki bir soruya cevap bulamamanız ya da almak istediğiniz hizmet konusunda bilgi bulamamanız demek bizim o hizmeti sunmadığımız anlamına kesinlikle gelmez. Vinç kiralama konusunda, İstanbul vinç kiralama alanında aklınıza gelebilecek her türlü vinç araç parkurumuzda mevcuttur. Detaylı bilgi almak için bizleri telefon numaralarımız aracılığıyla arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz her zaman için. Sizlere Küçükyalı Vinç Kiralama dahilinde 3 farklı vinç türünde hizmet vermekteyiz. Bunları sizler için liste halinde aşağıda paylaşıyoruz:

  1. Küçükyalı Hiyap Vinç
  2. Küçükyalı Mobil Vinç
  3. Küçükyalı Sepetli Vinç

Bütün vinç türleri kendi aralarında da segmentlerine göre sınıflara ayrılırlar. Hiyap vinçler ve mobil vinçler tonaja göre ayrılırken sepetli vinçler uzunluklarına göre kendi aralarında ayrılmaktadır. Vinçlerin kaldırabilecekleri yüke göre ayrılmalarının altında yatan sebep ise şudur. Örnek vermek gerekirse iki adet mobil vinç düşünün biri 160 ton diğeri 200 tonluk olsun. Eğer ortada 150 tonluk bir yük varsa bu yükü 160 tonluk mobil vinçle kaldıramazsınız. Vinçler bomludur. Bom sayısına göre vincin çıkabildiği yükseklik değişir. Çıkılan her mesafe katmanında yeni bir bom açılır ve açılan her bomda vincin kaldırma kapasitesi düşer. 160 tonluk vinç ilk bomda iken 160 ton kaldırabilir fakat yükseklik artıkça kaldırabileceği yükte de düşme yaşanır.

Sepetli vinçlerde ise genel yapısı ve çalışma alanı doğrultusunda yükle ilgili bir problem yaşanmaz. Sepetli vinçlerin sepet kısmında iki kişi rahatlıkla çalışabilir. Genelde bu araçlar binaların dış cephe çalışmalarında, tabela asma ve reklam yerleştirme gibi çalışmalarda kullanılırlar. Sepetli vincin aktif bir şekilde sahada çalışma yürütmesi için bir operatör, minimum bir kişi de sepette çalışmak üzere iki kişi gereklidir. Düşük mesafelerde genel olarak sepetli vinçlerin çalışmasını engelleyecek bir durum söz konusu olmaz fakat yüksek mesafeler için bu durum böyle değildir.  Sağanak yağış, kar ve fırtına gibi durumlarda iş ve işçi güvenliği gereğince bazen çalışma yürütülemez. Ama bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde çalışma gününün hava durumu da hesaba katılır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir