Fındıklı Vinç
19 Ağustos 2015
Gülsuyu Vinç
20 Ağustos 2015

Anadolu Yakası’nda inşaat sektörü açısından çok canlı bir yer olan Kurtköy son hız büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. İnşaat hacminin büyük olması bu sektörle birlikte büyüyen yan hizmetlere de oldukça ihtiyaç duyulması anlamına geliyor. Bu yan sektörlerden birisi de tabi ki vinç sektörü. Kurtköy Vinç çatısı altında ODK Platform kaliteli hizmetini Kurtköy’de de siz değerli müşterilerimiz için sunmakta. Kurtköy ve çevresinde vinç kiralama avantajlarımızdan yararlanın. Sizlere hızlı ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Vinç hizmeti deneyim, yetkin operatör ve kaliteli araç üçlüsü üzerine kurulur. Bu üç ayaktan birinin zayıf olması iş performansınızı düşürecektir. Sizlere yüzde yüz verimli bir çalışma süreci vaat ediyoruz.

Tüm yasal mevzuata uygun çalışan araç filomuz ve ekibimizle sizlerin Kurtköy’de kiralık vinç kapsamında hizmetinizdeyiz. Sunduğumuz olanaklardan faydalanmak için tek yapmanız gereken bizleri aramanız.

Her türlü Kurtköy Vinç ihtiyacınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sepetli Vinç başta olmak üzere diğer vinç kategorilerinde de hizmet vermekteyiz. ODK Platform olarak size kusursuz bir hizmet sunabilmemiz için tek yapmamız gereken ne kadar yükseklikte çalışmanız gerektiği ya da kaç tonluk yüklerle muhattap olduğunuz. Bildiğiniz gibi sepetli vinç kiralama konusunda yük meselesi pek önemli değildir. Çünkü çalışanlarımız sepete çıkarlar ve yapılması gereken işi yaparlar. Sepetli Vinç Kiralama gerçekleştirdiğiniz takdirde sizin için önemli olan tek şey kaç metrede çalışma yürüteceğiniz ve hava şartlarıdır. Sepetli Vinçlerin üstünde insan çalıştığı için çok fırtınalı ve zorlu hava koşullarında bazen çalışma yürütmek oldukça güç oluyor.

Kurtköy Vinç, Sepetli Vinç Kiralama hizmetleri sunduğumuz bir Pendik Kiralık Vinç Hizmetidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir