Sancaktepe Vinç
19 Ağustos 2015
Kiralık Vinç Sarıyer
Kiralık Vinç Sarıyer – Sarıyer Vinç Kiralama
19 Ağustos 2015

Levent Vinç – Kiralık Vinç Levent

Levent Vinç

Levent Vinç

ODK Platform vinç çeşitliliğiyle hizmetinizde. Mobil ve sepetli vinçlerimiz ile Levent çapında hizmet vermekteyiz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve 7/24 vinç hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Levent Vinç olarak çalışmalarımıza son hızda devam etmekteyiz. Sadece Levent’de değil İstanbul’un bütün ilçelerinde vinç kiralama hizmetlerimizde yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonla bizleri aramak. İşinde uzman arkadaşlarımız sizleri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirecek ve gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Vinç kiralama hizmeti uzmanlık gerektiren bir iştir. Biz ODK Platform olarak yıllardır bu işi hassasiyetle sürdürmekteyiz. Yasal mevzuata uygun araçlarımız ve gerekli belgelerle donatılmış bir operatör kadromuz var. Bu kadroyla sizlere hızlı ve güvenli bir hizmet sunmak ve kalitemizden yararlanmanızı amaçlıyoruz. Firmamızdan kiraladığınız vinçler dilediğiniz gün ve saatte belirlediğiniz adreste olacaktır.

Levent Kiralık vinç olarak sizlere sorunsuz hizmet verebilmek için sürekli yeni gelişmeleri takip ediyoruz.

Odk Platform vermiş olduğu hizmetler karşılığında birçok referanslara sahip olmakla birlikte vinç kiralama sektöründe bir numara olmaya aday olmuştur.

Levent Vinç – Periyodik Bakım Kontrolleri

Araç parkurlarımız sürekli periyodik cetvellere göre bakımları yapılmakta ve her zaman sigortalı araç bakımları yapılmaktadır.

Çalış ve Sosyal Bakanlığının ön gördüğü isçi kazalarını azaltma tedbirlerinin alınması ile vinç kiralama sektöründe de tedbirler alınmıştır. Bünyemizde çalışan tüm operatörlerin sigortaları sorunsuz bir şekilde en üst düzeyde yatırılmaktadır.

İsçi kazalarının en alt seviyeye düşürülmesi için sürekli yeni çalışmaları yapmakta ve vinçlerin çalışma alanlarını güvende tutmaktadır.

Levent Vinç – Kullanım Alanları

Vinçlerin kullanım alanları her geçen gün artmakta ve insan yükünü azaltmaktadır. Birçok alanda kullanılan makinelerin sizlere özelliklerini sayarsak Levent Vinç olarak vermiş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Sepetli vinçlerin kullanım alanları;

Sepetli vinçlerin sistemi kafes şeklinde olduğu için içine bir veya iki kişi daha bine bilmektedir. Ulaşılması güç olan yerlere sepetli vinçler ile ulaşmak mümkün ve işlerin hızlı yapılmasını artırmaktadır. Burada ki amaç hem yukarıya uzanmak hem de yukarı da iken iş yapabilmektir bunu içindir ki sepetli vinçlere ihtiyacımız vardır.

Elektrik lambaların değişimi için; Kara yolları ve çevre yollarda yapılan ışıklandırmalar da  lambaların patlaması sonucu oluşun değişimler için kullanılabilir.

Ağaç budama; Ağaçların uzayan dallarını kesmek için insanlar sürekli ağaçlara çıkmak zorunda kalıyorlar ve düşme gibi sorunlar olmaktadır. Sepetli vinçlerin kafeslerini binen kişi ağaçları çok hızlı bir şekilde budama yapmaktadır.

Cephe Temizliği; Sepetli vinçler çıkmadan ve yaygınlaşmadan önce cam ile kaplı cepheleri temizlemek için iskeleler kurulmaktaydı bir iskeleyi kurmak için yaklaşık 3 günlük bir süreç geçmekteydi ve hem iş yerleri için hemde çalışanlar için bu süreç zor geçmekteydi. Sepetli platformlar sayesinde cephe temizleme işlemlerini çok rahat, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.


Bir diğer makalemiz olan Sarıyer Kiralık Vinç makalemizi okuyunuz.

Levent Vinç kiralama hizmetlerinde hizmet aldığınız yerde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi hizmet bitiminde güven içerisinde sorunsuzca yapabilirsiniz. Hizmet için bizimle iletişime geçiniz.

Şuanda İstanbul da en yüksek sepetli vinç kiralama hizmetlerini ODK Platform vermektedir. Hizmet olarak sizlere her zaman sorunsuz olarak kiralama hizmetlerini sunmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir