Kiralık Vinç Bostancı
Kiralık Vinç Bostancı – Uygun Fiyat
12 Ağustos 2015

Maltepe Vinç Kiralama – Güvenilir Hizmet

Maltepe Vinç Kiralama

Maltepe Vinç Kiralama

Maltepe Vinç Kiralama hizmetlerinde ODK platform olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bünyemizde bulunan vinçlerimizi  saatlik, günlük, aylık ya da yıllık kiralayabilirsiniz. Yerinde ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz.

ODK platform olarak Maltepe Vinç Kiralama hizmetinde öncü ve lider firma olmanın sorumluluğunu taşıyoruz ve sizlere en iyi hizmeti vermek amacındayız. Maltepe’de vinç kiralamak isterseniz, bizlere ulaştığınız takdirde en iyi teklifleri sunduğumuzu sizler de göreceksiniz.

Maltepe Platform Kiralama hizmetinden yararlanmadan önce mutlaka bizlerle iletişime geçin. Sizlere avantajlı ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Taşımak istediğiniz yükle alakalı olarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanın, akabinde konusunda uzman arkadaşlarımızı sizler için organize edelim. Maltepe’nin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Maltepe çapında hizmet vermekte olan vinçlerimizin listesi ise şöyle:

5 tonluk => 18 metre uzunluğu
25 tonluk => 22 metre uzunluğu
35 tonluk  => 37 metre uzunluğu
45 tonluk => 44 metre uzunluğu ve 24 metre sepetli  30 metre sepetli vinç ile Maltepe de hizmetinizdeyiz.

Tüm semtlerde hizmet vermekteyiz. İletişim numaramızdan bizlere ulaşarak  kiralama hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Vinç kiralama, kiralık vinç, vinç, İstanbul vinç kiralama gibi hizmetlerden yararlanmak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Maltepe Vinç Kiralama – Hizmet Vinçleri

Vinç Parkurlarımızı sizlere yukarı da belirttiğimiz gibi olmakla beraber yasalarımızın beyan ettiği şekile göre hizmet vermekteyiz. Vinç kiralama da en büyük sorunların bir tanesi trafik akışlarının bozulmaması ve bu yönde izinlerin yerinde ve zamanında alınması gerekmektedir. Vinçlerin en büyük sorunlarından bir tanesi de bunlar olmakla birlikte ağır işlerin ve trafik işlerin yürütülmesi, aksamaması için büyük önem verilmesi gerekmektedir.

Genel olarak vinçlerin çalışma alanlarının temiz ve özellikle bataklık olmaması gerekmektedir. Böyle yerler de vinçlerin çalışması zorlaşmakta ve hizmetlerin doğru verilmemesine yol açmaktadır.

Vinçleri kiralama yaparken dikkat edilmesi gereken özellikli ve hususu işlerden bir tanesi de vinçlerin çalışma saati 1 günlük periyodik cetvel çalışma saati 8 saattir yani gün içinde size 8 saatlik bir hizmet gün olarak verilmektedir.

Maltepe de hizmetlerimizi beraber verdiğimiz ve sizlere asla sorun çıkartmayacak olan ve bayi olarak çalıştığımız TT Vinç, Maltepe Vinç Kiralama makalesini Okuyunuz

Maltepe vinç olarak sizlere sorunsuz hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız ve sizlere Maltepe de vinç kiralama hizmetlerinin nasıl gerçekleştirildiği hakkında bilgi vermek isteriz. Bunlar hem vinç kiralama yapacak olan için hem de kiralama yapan vinç firması için önemlidir.

Maltepe Vinç Kiralama – Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maltepe vinç kiralama olarak sorunsuz bir hizmet verebilmek için; devletimizin koymuş olduğu kanunlara harfiyen uymaktayız ve kanun dışı vinç kiralama işi yapmıyoruz. Vinç kiralama yapılacak olan yerler için öncelik olarak çalışma alanları için önceden belediyelerden izinlerin alınması gerekmektedir. Eğer ağır yüklü vinçler çalışacak ise önceden trafik müdürlüğünden de izinlerin alınması gerekmektedir. Vinç kiralama yapılacak olan yerin daha önce den vinç kiralama firmasına bildirilmesi gerekmektedir ve sürekli iletişimde bulunması gerekmektedir.

Vinç kiralama alanlarında yoğun bir şekilde çamurların olmaması gerekmemekte vinçlerin rahat hareket edilmesi gerekmektedir.

Eğer saatlik çalışma yapılacak ise; süre dolmuş ise anlaşma üzerinde fiyatlandırılma yapılacaktır. Günlük olarak çalışma yapılacak ise günlük 8 saat üzerinden hesaplanılır.

Maltepe Kiralama olarak hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlara vermeye çalışmaktayız ve bu yönde sürekli kendimizi geliştirme göstermekteyiz.

Maltepe  Sepetli kiralama hizmetlerinde öncü firmayız.

Maltepe Kiralama en uygun fiyatları veren tek firmayız.

Maltepe Vinç Kiralama alanında uzman çalıştıran firmayız.

Maltepe vinç kiralama hizmetleri ile yerinde zamanında hizmet almak için 0533 953 10 15 – 0216 388 00 70 telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek uygun vinç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  Vinç kiralama hizmetlerini uygun fiyat politikamız ile Maltepe Vinç Kiralama hizmetleri olarak hizmet vermekteyiz. Maltepe Vinç Kiralama firmaları arasında birinci sıra da yer alan firmamız yer ve konum olarak İstanbul’un merkezinde hizmet vermektedir. Maltepe Kiralık vinç hizmetleri olarak alanımızda ve bünyemizde uzman ekip arkadaşlarımız ile çalıştığımız için sizler vinç kiralama da sepetli vinç kiralama da asla sorun çıkarmıyoruz ve işimizi temiz olarak teslim ediyoruz. Yukarında belirttiğimiz numaralardan bizimle iletişime kurabilirsiniz.

Maltepe vinç kiralama hizmetlerini firmamız zamanın da ve yerinde vererek siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bizler ile iletişime geçerek sorunsuz olarak ödeme yönetmeleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Maltepe Platform alanında uzman kadro ile hizmet veren firmamız sizlerin tüm vinç ihtiyaçlarınızı yerinde ve zamanın da karşılamaktadır. Bünyesinde bulundurduğu sepetli vinçler ile hizmet vermektedir. sepetli platformlar da her vinç için bir tane uzman şoför atamasını yapmaktayız ve siz değerli müşterilerimize atanmış şoför destek vermektedir. Sadece sepetli platformlar da değil diğer platformlar da da hizmet veren firmamız sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Odk Platform hiyap (Kamyon Üstü Vinç) kiralama işlemlerini de siz değerli müşterilerimize her zaman yerinde ve zamanında yerine getirerek alanın da uzman kadro ile çalışmalarına devam etmektedir. sizler de uzman kişile ile çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

2 Comments

  1. […] Semtimizde Maltepe Vinç Kiralama makalemizi […]

  2. […] Vinç çalışmalarımızı Maltepe Vinç Kiralama çalışmalarımızla paralel yürütmekteyiz. Semt semt, ilçe ilçe sizler için en uygun vinci […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir