gebze vinç
Gebze Vinç Kiralama Hizmetleri – Yerinde Hizmet
20 Ağustos 2015
Tepeören Vinç
20 Ağustos 2015

Tuzla’nın çok hızlı bir şekilde gelişen semti Orhanlı’da ODK Platform Orhanlı Vinç hizmeti sunmaya devam ediyor. Sizler de Orhanlı Vinç hizmetinden yararlanmak ve ya yükünüzü taşıtmak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşarak ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Orhanlı Vinç kiralama hizmetinde bizleri arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz takdirde müşteri temsilcimiz çalışma yapacağınız yerin adresini, hangi tür vinç kiralamak istediğinizi ve hangi gün içerisinde kiralamak istediğinizi soracaktır. Sorulara eksiksiz cevap verirseniz istediğiniz zaman için vincimiz uzman operatörüyle birlikte hizmete hazır olacaktır.

Kiralamanız gereken vinç kategorisini bilmemeniz durumunda ise panik yapmaya hiç gerek yok. Çalışma arkadaşlarımıza yapılacak işi tarif etmeniz durumunda size uygun vinç çok rahat bir şekilde tespit edilip çalışma sahanıza gönderilecektir.

Daha önce diğer yazılarımızda da belirttiğimiz gibi ODK Platform olarak tek amacımız İstanbul Vinç kapsamında İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine oldukça yüksek kalitede ve müşteri odaklı bir vinç kiralama hizmeti sunmak. İnternet sitemizden takip edebileceğiniz gibi vinç kiralama hizmeti verdiğimiz her bölgeyi ayrı ayrı çok önemsiyoruz. Ama özellikle Tuzla’da gerek müşteri potansiyeli ve iş potansiyeli açısından olsun gerekse diğer  çevresel faktörler açısından olsun çok yoğun çalışmalar yürütmekteyiz. Tuzla Vinç, Tepeören Vinç, İçmeler Vinç kategorileri de dahil olmaz üzere Tuzla ve çevresinde toplamda 4 ayrı semt çatısı altında aynı kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizler de ayrıntılı bilgi almak veya vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim numaramızı tuşlayarak bizlere ulaşınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir