Kaynarca Vinç
19 Ağustos 2015
Levent Vinç
Levent Vinç – Kiralık Vinç Levent
19 Ağustos 2015

Sancaktepe Vinç olarak ODK Platform çatısı altında hizmet vermeye devam ediyoruz. Geniş vinç çeşitliliğimizle Sancaktepe çevresinde hizmet vermekteyiz. Kiralık vinçler ve kiralık platformlar kullanılmaya hazır bir şekilde sizleri bekliyor. Kalite, güven ve personel seçiciliğinden taviz vermeden yıllardır bu sektörde çalışmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve uzman kadrolarımızla çalışmak için bizleri arayın. Vinç kiralama hizmetini sizlere en iyi şekilde vermek için her geçen gün kendimizi geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugüne kadar onlarca çalışma sahasında hizmet verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Sizler de Sancaktepe Vinç kapsamında kaliteli ve güvenli bir hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşın. İstanbul’un pek çok yerinde olduğu gibi Sancaktepe ve çevresinde de aynı kalitede hizmet sunuyoruz siz değerli müşterilerimize.

Sancaktepe Vinç Hizmetleri

Sancaktepe Vinç kapsamında sizlere İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi geniş bir araç filosuyla hizmet vermekteyiz. geniş araç parkurumuzdaki araçlarımız lastik tekerli vinç kapsamında yer alan araçlardır. Bilindiği üzere lastik tekerlekli vinçlerin en büyük avantajlarından biri kamyon benzeri araçların üzerine monte edildikleri için kolay erişebilir araçlar olmalarıdır. Lastik tekerlikli vinçler kapsamında sizlere oldukça geniş bir araç parkuruyla hizmet vermekteyiz. Sancaktepe Vinç dahilinde sepetli vinç, mobil vinç gibi pek çok kategoride hizmet vermekteyiz.

Vinçler yatayda ve düşeyde yük iletebilen araçlardır. Genel olarak kullanım alanlarına ve yük kapasitelerine göre sınıflandırılırlar. Sepetli vinçler pek çok farklı özelliğe sahiptir diğer vinçlerden. İlk olarak sepetli vinçler yük kaldırmakla alakalı araçlar değildirler. İnsanların merdiven gibi mekanik araçlarla uzanamadıkları yerlere ulaşmalarını sağlayan araçlardır sepetli vinçler. Tabela asımı, dış cephe çalışmaları gibi işlerde işlev gören araçlardır. Sepetli vinçlerin sepet kısmında iki kişi rahatlıkla çalışabilmektedir, ama aracın çalışıp işlev görmesi için bir operatör, bir de sepette çalışacak kişi olmak üzere minimum iki kişi gereklidir.

Diğer lastik tekerlekli vinçlerin çalışma mekanizması daha farklıdır. Bir vincin çalışması için en azından 3 kişi gereklidir. Vinci idare etmesi için konusunda deneyimli ve işaret diline hakim bir operatör gereklidir. Bunun dışında yükün vinçle bağlantısını kontrol edecek ve yükün vinçten çıkışını idare edecek başka biri gereklidir. İşaretçi yük çıkışını veren kişiyle operatör arasındaki iletişimi kurmaktan sorumlu kişidir.

Yazıyı okuduğunuzda anlayacağınız üzere Sancaktepe Vinç ve diğer vinç hizmetlerimiz oldukça kademeli ve entegre hizmetler içermektedir. Bizleri aradığınızda ya da ofisimizi ziyaret ettiğinizde çok daha geniş bilgiler alabilirsiniz bizlerden. Referanslarımız hakkında bilgi sahibi olmak da isterseniz yine bizlere ulaşarak referanslarımızı öğrenebilirsiniz. Firmalara arası rekabete zarar vermemek açısından referans bilgilerimizi sitemizde yayınlamıyoruz. Ama müşterilerimizin güvenini tam anlamıyla sağlamak için benzer sektörlerde iş yaptığımız firmalar hakkında bilgi veriyoruz.

Sizlerde vinç kiralama hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz ODK Platform sizler için en doğru tercih olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir