Erenköy Vinç
Erenköy Vinç – Güvenli Kiralama Hizmeti
20 Ağustos 2015
Maltepe Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri
1 Şubat 2017

0533 953 10 15

0216 388 00 70

ODK Platform hizmetlerine Şekerpınar Vinç olarak devam ediyor. Şekerpınar ve çevresinde kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizleri aramanız yeter. Çok kısa sürede organize olarak sizlerin ihtiyacını karşılayacak uzman kadromuzla yanınızda olacağız. Araç filomuz içerisinde pek çok kategori ve ihtiyaç için  bulunmaktadır. Müşteri temsilcimizi aradığınız takdirde, sizlerin ihtiyaçlarını anlayarak en doğru bir şekilde organizasyonu yönlendirecektir. İhtiyaç duyduğunuz vinçlere hizmetlerimizi saatlik, günlük, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araçlarımızdan 7/24 faydalanabilirsiniz.

Şekerpınar Vinç hizmetlerimiz sizlere hızlı, organize ve güvenli bir hizmet sunuyor. Mevzuata uygun araçlarımız ve eğitimli operatörlerimiz sayesinde sorunsuz ve aksamayan çalışmalarımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Şekerpınar Vinç Kiralama Hizmetleri Olarak Nasıl Hizmet Vermekteyiz.

Şekerpınar vinç kiralama olarak bizler sizlere her zaman sorunsuz bir hizmet vermek için elizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Bu yönde vinç sektöründe her zaman gelişen teknolojileri takip etmekteyiz ve sizlere her zaman güven vermeye çalışmaktayız.

Vinç Kiralama hizmetlerinde bilmeniz gereken öncelik sizlerin hangi vinçleri nere de nasıl kullanacağınız dır. Eğer sizler bu konu da herhangi bir bilginiz yok ise hemen bizim telefon numaralarımızdan dilerseniz de info@odkplatform.com.tr adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişim kurmak oldukça basit bir işlemdir. Bizimle iletişim kurduktan sonra sizlerin adresi olan yere proje alanına ekiplerimiz gelerek kiralama hakkında sizlere genel bilgiler verecektir yani sizin adınıza hangi vinçler burada kullanılır bu konuda size yardımcı olacaktır.

Şekerpınar Vinç hizmetleri olarak şekerpınar da yer alan tüm reklamcılara, tabelacılara, elektrik işi ile uğraşanlara veya boyama işi yapanlara hizmet vermekteyiz. Tabi verilecek olan hizmetin işe göre değiştiğini bir kez daha dile getirmek gerekmektedir.

5 tonluk vinç => 18 metre uzunluğu
25 tonluk vinç => 22 metre uzunluğu
35 tonluk vinç => 37 metre uzunluğu
45 tonluk vinç => 44 metre uzunluğu ve 24 metre sepetli vinç ile 30 metre sepetli vinç ile Şekerpınar Vinç kiralama olarak hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Vinçlerimizin bakımlarını sürekli olarak kontrol ettirmekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Şekerpınar vinç kiralama Hizmeti Fiyatları

Şekerpınar vinç kiralama hizmetlerinde müşterilerimize her zaman uygun fiyat verebilmek için sürekli yeni çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimize elimizden geldiğince uygun fiyat verebilmek için sürekli yeni kampanyalar düzenleme yapmaktayız. Fiyatlarımızı oluşturma yaparken kiralama yapılacak alanın bize mesafesi, ne kadar süre çalışma yapılacak hangi vinç grubu çalışma yapacak bunun gibi bir çok kriter bizler için önemli olmakla beraber fiyatlar belirlenme yapılmaktadır. Müşterilerimiz için önemli olan bu işlemleri yapabilmek için sizlerin bizimle hemen iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizlere her zaman doğru bilgi vermeyi amaçlamaktayız.

Şekerpınar Kiralık Vinç Kullanım Alanı

Şekerpınar kiralık vinç kullanım alanları oldukça fazladır. Örnek olacak verirsek bir inşaat boyama işlemi yapılacak bunun için binaya iskele kurulması gerekmektedir. İskele kurulması 2 günü almaktadır ve iskele kurma ücretleri vardır. Boyama yapılacak alan için Sepetli Vinç talep edilip boyama işlemi kısa zamanda ve güvenli bir ortamda işlemler yapılabilir. Aynı zamanda bunlar temizleme firmaları içinde geçerlidir. Temizleme firmaları cam silme işlemlerinde en çok şuan sepetli vinç kiralama hizmetlerini tercih etmektedir.

Günümüzde en çok kullanılan alanlardan bir tanesi de reklam sektörüdür. Reklam sektörü özellikle tabela takma işlemlerinde oldukça fazla tercih etmektedirler.

Şekerpınar Vinç Kiralama hizmetlerini sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.

Erenköy Vinç Kiralama hizmetleri bölgemizin yazısını okumak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir