orhanlı vinç
Orhanlı Vinç Kiralama Hizmetleri
20 Ağustos 2015
İçerenköy Vinç
20 Ağustos 2015

Tepeören Tuzla Organize Sanayi Bölgesine olan yakınlığı ve sanayi ile alakalı ya da bağımsız sektörlerin iş hacimleri göz önüne alındığında oldukça önemli bir mevki. Kiralık Vince ve taşımacılığa duyulan ihtiyaç bazında da ODK Platform için önemli bir semt. Firma olarak Tepeören Vinç kapsamında tüm olanaklarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de bizleri arayarak hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Tüm Tuzla çapında verdiğimiz vinç kiralama, sepetli vinç, mobil vinç hizmetlerimize Tepeören Vinç kapsamında da devam ediyoruz. İstanbul’un her semtinde aynı kaliteyi sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda yıllardır kazandığımız tecrübe sayesinde sizlere hızlı ve güvenli bir iş süreci sunuyoruz. Gerekli iş güvenliği belgeleriyle mevzuata eksiksiz uyan araçlarımız ve çalışanlarımız sizlerin işlerinizi geliştirmek için göreve hazır bulunmaktadır.

Tepeören Vinç hizmeti Tuzla Vinç çatısı altında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. ODK Platform olarak Vinç Kiralama, Sepetli Vinç Kiralama kategorilerinde İstanbul Vinç kiralama çatısı altında her zaman ve her yerde aynı kalitede hizmet sunmaktayız. Geniş araç filomuzla sizlere geniş bir yelpazede vinç kiralama olanakları sunmaktayız. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz vinç konusunda kesin kararınızı verdiyseniz iletişim numaramızı arayarak hemen kiralama hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Eğer tam olarak kiralamanız gereken vinç konusunda karar veremediyseniz siz değerli müşterilerimizi bizleri aramaya davet ediyoruz. Çünkü bizleri aradığınız takdirde Tepeören Vinç kapsamında müşteri temsilcimiz sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir