kartal vinç kiralama
Kartal Vinç – 0533 953 10 15 – Yerinde Hizmet
19 Ağustos 2015
Aydınevler Vinç
19 Ağustos 2015

Tuzla Vinç Kiralama Hizmetleri

tuzla vinç

tuzla vinç

Tuzla Vinç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşın. Deneyimli operatörlerimiz ve vinç çeşitliliğimizle sunduğumuz olanaklardan yararlanın. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızı tuşlayarak bizlere ulaşmanız. İstanbul’un bütün ilçelerinde aynı kalite ve standartta hizmet sunmaktayız.

Kiralık vinç hizmetleri ile tüm semtlere hizmet vermekteyiz. İletişim için verdiğimiz telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz ve vinç kiralama hizmetlerimizden saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak yararlanabilirsiniz. Vinç kiralama, kiralık vinçler, İstanbul vinç kiralama, vinç hizmetlerininden hemen faydalanmak için bizimle 7 / 24 iletişim kurabilirsiniz.

Tuzla Vinç hizmeti ODK Platform’un sizlere sunduğu İstanbul vinç kiralama hizmetlerinden sadece birisidir. Tüm İstanbul çapında aynı kalite ve performansta vinç, mobil vinç ve sepetli vinç gibi kategorilerde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Aslında vinçler, yükleri kaldırıp tek bir yöne taşımaya yarayan aletlerdir. Krenler ise dönme ve öteleme hareketi yapabilirler yükle birlikte. Fakat zaman içerisinde krenler de vinç olarak anılmaya başlanmıştır. Vincin sözcük anlamı sandık ya da balya kaldırmaya yarayan araç demektir ve kökeni çok eskilere dayanır. İlk vinç çizimlerine milattan önce 10. yüzyılda rastlanırken, ilk defa milattan önce 5. yüz yılda kullanılmıştır. Tabi eski tarihlere kullanılan vinçler oldukça basit ve sınırlı araçlardır. 15. yüzyılda İtalya’da kullanılmaya başlanan palangalı vinçler diğerlerine kıyasla daha kullanışlı aletlerdir. Sanayi devrimiyle birlikte 19. yüz yılda buharlı vinç de ortaya çıkmıştır.

Genel olarak modern vinçlerin belli kaldırma kapasiteleri vardır. Ancak öne ve arkaya konulan ek bacaklarla bu kapasiteden daha ağır yükler de güvenli bir şekilde kaldırılabilir. Vinçler sabit ya da seyyar olabilir ya da rayların üzerinde hareket edebilir. Vinçler genel olarak hareket kabiliyetlerine göre ve kaldırma güçlerine göre sınıflandırılırlar.

Tuzla Vinç Kiralama Hizmetleri – Fiyatlar

Tuzla platform kiralama hizmetlerinde en önemli aşamalarından biri de kiralama istediğimiz platformların fiyatlarıdır. Bu fiyatlar neye göre belirlenmektedir. Sizlere bu konuda detaylı olarak bilgi vermek isteriz.

Değerli müşterilerimiz sizlere en iyi şekilde fiyat verebilmek için hangi vinçlerin, nasıl çalışacağı hakkında bilgi sahibi olamamız gerekmektedir. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcimiz kiralama yapılacak olan proje alanında gelip ücretsiz olarak keşif yapacaktır. Hangi malzemenin, hangi platformun kullanılacağı hakkında sizlere bilgi verir ve anında sizlere fiyat teklifi çıkarır.

3 Comments

  1. […] Vinç hizmeti Tuzla Vinç çatısı altında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. ODK Platform olarak […]

  2. […] gerekse diğer  çevresel faktörler açısından olsun çok yoğun çalışmalar yürütmekteyiz. Tuzla Vinç, Tepeören Vinç, İçmeler Vinç kategorileri de dahil olmaz üzere Tuzla ve çevresinde toplamda […]

  3. […] platform olarak Tuzla Vinç Kiralama kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarımıza İçmeler Vinç başlığında da […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir